fabrika

Hakkımızda

12 Nisan 2000 yılında kurulan firmamız, 5000m2 açık alan, 2000m2 kapalı alandan oluşan fabrikası 900m2'lik merkez satış deposuyla plastik kova ve ambalaj sektöründe faaliyet göstermektedir. Kalite ve müşteri memnuniyetini ön koşul olarak kabul edip süt ürünleri, zeytin, et ve deniz ürünleri, reçel, bal, tereyağ, bakliyat, konserve, salça, turşu, tahin, pekmez, dondurma gibi özellikle gıda sektörünün ambalaj ihtiyaçlarını karşılamaktayız. Ayrıca; boya, yapı kimyasalları, tutkal, toz kimyasallar, deterjan, kozmetik, tohum, gübre, tarımsal ilaç ve diğer sektörler için de ambalaj satışını yapmaktayız.

Müşterilerimize özgün görsel kalite sağlamak amacıyla, profesyonel grafik-tasarım ekibimiz tarafından hazırlanmış, iml ve ofset baskı teknolojilerini kullanarak üretilmiş, özel, benzersiz baskı dizaynları sunuyoruz.Firmamızın değişmez prensipleri daima kalite, hizmet, zamanında teslimat olmuştur. Üretimde başarı ve sürekliliğin teminatı hizmette dürüstlük ve kalitedir prensibiyle çalışan Ans EGEPOL PLASTİK, gösterdiğiniz yaın ilgi ve desteğinizden ötürü teşekkür ederek sizlere bugün ve gelecekte hizmet vermeye devam edecektir.

Vizyonumuz

Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın koşulsuz tatmin ve memnuniyeti ile verdiğimiz tüm hizmetlerde sektörün en iyisi olarak faaliyetimize devam etmektir.

Misyonumuz

İş ahlakı değerlerine bağlı kalarak, yenilikçi uygulamalarla müşteri ihtiyaç ve beklentilerine en uygun ürün hizmeti sunmak, satış sonrası destek vermek, hizmet ve ürün kalitesiyle süreklilik sağlamaktır.